Vaboles vidusskolā pasākums “No ziemas atvadoties”

28.februārī Vaboles vidusskolas skolēni un skolotāji piedalījās sportiskā pasākumā “No ziemas atvadoties”, kurā ar jautrām aktivitātēm un pozitīvu gaisotni tika pavadīta ziema. Skolēni un skolotāji tika sadalīti sešās jauktajās komandās, kurām bija jāapmeklē astoņas aktivitāšu pieturas. Tajās dalībnieki varēja parādīt savu veiklību, uzmanību, atraktivitāti un ātrumu. Neskatoties uz dubļainajiem laika apstākļiem, dalībnieki bija smaidīgi un ar prieku piedalījās visās aktivitātēs. Lielākie komandu dalībnieki labprāt atbalstīja un uzmundrināja mazākos, tāpēc pasākumā valdīja draudzība un skolas kolektīva vienotība. Pēc apbalvošanas, (dāvaniņas tika visiem!) dalībnieki nolēma, ka nākamie sporta svētki “Vasaru sagaidot” notiks maija beigās, šoreiz tiek nolemts klāt aicināt arī vecākus. Uz tikšanos maijā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *