Vaboles vidusskolas 1.-3. klašu skolēni mācību ekskursijā

20. oktobrī Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.5.0./16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros Vaboles vidusskolas sākumskolas skolēni kopā ar karjeras konsultanti Dinu Žilvinsku devās mācību ekskursijā uz Daugavpils satiksmi un Latgales zoodārzu. Daugavpils satiksmē skolēni iepazinās ar dažādām profesijām, kas ir saistītas ar tramvaju vadīšanu, apkalpošanu un remontu.

Latgales zoodārzā skolēni gida vadībā iepazinās ar dažādām dzīvnieku sugām, to ēšanas paradumiem un kopšanu, kā arī uzzināja kādu profesiju pārstāvji darbojas Zoodārzā un rūpējas, lai dzīvnieki justos labi un droši. Tā skolēni guva pozitīvas emocijas un mazu ieskatu daudzveidīgajā profesiju pasaulē.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *