Vaboles vidusskolas 12.klases Žetonu vakars

27. martā Vaboles vidusskolā notika 12.klases Žetonu vakars. Katrai izlaiduma klasei skolā tas ir sevišķs pasākums, kuram klase nopietni gatavojas. Šogad skolēni iestudēja A.Niedzviedža lugu “Riebīgā māsa” 4 cēlienos. Tas prasīja pamatīgu gatavošanos, vārdu mācīšanos, dekorāciju veidošanu. Pa vidu skolēni nokārtoja savu pirmo valsts pārbaudes darbu svešvalodās. Papildus lielajam darbam pie lugas iestudēšanas, skolēni veidoja humoristisku video par pēdējo lugas mēģinājumu, izmantojot kuriozus kadrus no lugas mēģinājumiem. Tāpat tika veidota prezentācija par katru skolēnu ar viņa bērnības un citiem interesantiem foto, kā arī atraktīvu aprakstu par interesēm un nākotnes nodomiem. Uz pasākumu tika aicināta skolas saime, skolotāji, vecāki un draugi. Pasākums izdevās lielisks. Skolas direktore katram abiturientam izsniedza skolas pazīšanās zīmi – žetongredzenu ar beigšanas gadu 2015 un skolas iniciāļiem VV. 12.klases skolēnus šajā nozīmīgajā brīdī sveica visu klašu pārstāvju, dāvinot amizantas karikatūras, augļus, citas dāvanas, tradicionālo 11.klases torti. Paši abiturienti dāvināja skolotājiem un vecākiem skaistus tauriņus ar piemiņas dāvaniņām, pateicoties par dotajiem spārniem nākotnes lidojumam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *