Vaboles vidusskolas 45. gaidu vienība piedalījās konkursā “Mūsu mazais pārgājiens 2014”

Vaboles vidusskolas 45. gaidu vienība (vadītāja Ingrīda Litiņa) piedalījās  Zemkopības ministrijas rīkotajā konkursā “Mūsu mazais pārgājiens 2014”, kur iepazina koku kā mūsdienīgu, drošu un daudzfunkcionālu materiālu un pievērsa uzmanību koka izmantošanai dažādās celtnēs Latvijā. Gaidas veica literatūras un informācijas avotu izpēti par koku kā mūsdienīgu materiālu, devās pārgājienā uz Līksnas kokapstrādes ražotni “AMA”, Vaboles apkures granulu un brikešu ražotni un apciemoja V.Vilcāna saimniecību Vavbolē un M.Balmanes vasaras māju Līksnas pagastā. 166 darbu konkurencē 45. gaidu vienība par veikto darbu guva atzinību un saņems specbalvas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *