Vaboles vidusskolas 8.-9. klašu skolēnu karjeras nodarbību cikls

Novembra vidū Vaboles vidusskolas 8.-9.klašu skolēni Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.5.0./16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros piedalījās nodarbību ciklā “Es un pasaule- 4 dzīves scenāriji un kā tas ietekmē pašvērtējumu.”

Nodarbību mērķis bija sniegt zināšanas par pārdomātu karjeras lēmumu pieņemšanu un priekšlikumus, kā izvērtēt savu lēmumu efektivitāti, veiksmīgas karjeras veidošanas ceļā. Personīgās izaugsmes trenera vadītas nodarbības par personiskās identitātes apzināšanos, formulēšanu, kā arī adekvāta pašvērtējuma veidošanas nepieciešamību, pārdomātu karjeras lēmumu pieņemšanu un veiksmīgas karjeras veidošanu.

Skolēni saņēma informāciju par pašvērtējuma un sekmīgas karjeras izvēles savstarpējo saistību, izzināja nepieciešamās īpašības, kuras jāattīsta sevī, lai veidotos veiksmīga karjera, un kādi ir veiksmīgas karjeras priekšnosacījumi.

Nodarbību laikā pielietoja minilekcijas, individuālās pašizpētes uzdevumus, pāru darba, diskusijas, spēles-treniņa praktiskās darba metodes, ar mērķi stiprināt adekvātu pašvērtējumu un attīstīt lēmumu pieņemšanas prasmes.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *