Vaboles vidusskolas 8. klases komandai “MMŽ.LV” 1. vieta konkursā “Esi drošs – neesi pārdrošs”

16.maijā Vaboles vidusskolas 8. klases komanda “MMŽ.LV” piedalījās Iekšlietu ministrijas un sadarbības partneru organizētā konkursa “Esi drošs – neesi pārdrošs” finālā. Kopā finālā no visas Latvijas piedalījās 20 komandas.

Katrai komandai vajadzēja 7 kontrolpunktos izpildīt uzdevumus, kuros tika pārbaudītas skolēnu teorētiskās un praktiskās zināšanas par drošību un pareizu rīcību ārkārtas situācijās. Tāpat arī vajadzēja prezentēt projektu par drošību.

Izpildot visus kontrolpunktus un veiksmīgi prezentējuši projektu, Vaboles vidusskolas 8. klases komanda “MMŽ.LV” ieguva 1. vietu konkursā “Esi drošs – neesi pārdrošs” un Līvu akvaparka, un Latvijas ugunsdzēsības muzeja apmeklējumu. Konkursa noslēgumā skolēniem un skolotajai tika pasniegtas balvas, diploms un kauss ar titulu “Visdrošākā klase”. Neskatoties uz balvām, tika iegūtas arī pozitīvas emocijas un liela pieredze.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *