Vaboles vidusskolas folkloras kopa „Kanči” piedalījās XXX folkloras svētkos ”Pulkā eimu, pulkā teku”

Vaboles vidusskolas folkloras kopa „Kanči” skolotājas Elga Kursišas vadībā jau trešo gadu pēc kārtas piedalījās Latvijas bērnu un jauniešu folkloras svētkos. Šogad 17. un 18. maijā folkloras kopas dalībnieki ar lielu prieku pulcējās kopā ar bērnu un jauniešu folkloras kopām no visiem Latvijas novadiem XXX folkloras svētkos ”Pulkā eimu, pulkā teku” Jēkabpilī un Viesītē. Svētku programmā bija pasaku takas un radošās darbnīcas, vairāki koncerti, stāstu, dziesmu un danču laiks, plaša rotaļu programma. Skolēni ar sajūsmu aizvadīja divas radošas un  aizrautīgas dienas un saka sirsnīgu paldies mūsu novada izglītības pārvaldes metodiķei Jolantai Urbānei par sniegto atbalstu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *