Vaboles vidusskolas gaidu īpašais pasākums

3. decembrī, sākoties Adventei, Vaboles vidusskolas gaidu vienība organizēja sirsnīgu pasākumu “Mans īpašais cilvēks”. Uz kopīgu pasēdēšanu gaidas uzaicināja sev īpašus, mīļus un svarīgus cilvēkus. Tās bija māmiņas, skolotājas, draugi, krustvecāki. Pasākums noritēja patiesi sirsnīgā gaisotnē, gaidas pastāstīja, kāpēc tieši šis viesis viņām ir nozīmīgs, pateicās par atbalstu un dāvāto mīlestību, cienāja viesus ar mājās gatavotiem našķiem, siltu, ziemīgu tēju un pavadīja laiku jautrās aktivitātēs. Kā piemiņa par jauko pasākumu visiem būs lielā pasākuma dalībnieku kopbilde. Paldies gaidām un vadītājai par sirsnīgo pasākumu!

Biežāk teiksim saviem mīļajiem, cik svarīgi un vajadzīgi viņi mums ir!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *