Vaboles vidusskolas godalgotās vietas zīmēšanas konkursā

Latvijas Sarkanā Krusta Daugavpils – Ilūkstes komiteja izsludināja zīmēšanas konkursu 1.-4. klasēm “Kā es palīdzētu draugam, kurš ir nonācis nelaimē?” Starp iesūtītajiem 160 darbiņiem vērtēšanas komisija 1. vietu piešķīra Vaboles vsk. 2. klases skolēnam Emīlam Gadzānam un 3. vietu – 4. klases skolēnam Aleksandram Kazarinam.

Zēni brauca uz apbalvošanu Bebrenes profesionālajā vidusskolā. Kā galvenā balvā bērniem bija ekskursija pa mini zoodārzu “Vidzemnieks”. Zoodārzā bija dažādas izglītojošas aktivitātes, varēja pabarot, paglāstīt dzīvniekus. Paldies zoodārza gidiem!

Arī bija ekskursija pa Bebrenes profesionālo vidusskolu, kur ir trauku muzejs, bērni ar ļoti lielu interesi klausījās par trauku vēsturi.

Nu ļoti patika šī diena! Paldies konkursa rīkotājiem!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *