Vaboles vidusskolas Karjeras nedēļas noslēguma pasākums

20. oktobrī Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.5.0./16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros Vaboles vidusskola notika Karjeras nedēļas noslēguma pasākums. 5. – 12.klašu skolēni nedēļas laikā pētīja kādu izlozēto profesiju, noskaidroja, kādas īpašības, zināšanas un prasmes nepieciešamas šīs profesijas apgūšanai, kādās izglītības iestādēs to var apgūt un kāds ir vidējais atalgojums. Skolēni apkopoja šo informāciju, veidoja kolāžu un prezentēja savu izvēlēto profesiju. Skolēni ar interesi iesaistījās darbā un pasākumā guva daudz pozitīvu emociju un gandarījumu par paveikto. Arī sākumskolas skolēniem tas bija interesants ceļojums daudzveidīgo profesiju pasaulē.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *