Vaboles vidusskolas komanda – projekta “Apaļš kā pūpols” septembra uzvarētāji

Projekta “Apaļš kā pūpols” septembra aktivitātes “Veselīgs pikniks” uzvarētāji ir noskaidroti! Esam priecīgi, ka mūsu – Vaboles vidusskolas komanda – šomēnes tika atzīta par labāko. Skolēnu veidoto video izvērtēšanā piedalījās eksperti – uztura zinātāja Guna Bīlande, kā arī “O fonda” komanda. Žūrijas vērtējums – “noteikti visskaistākā izvēlētā piknika vieta! Bonuss punkti par pašu gatavotu maizi. Priekšizpēte, produktu uzturvērtības skaidrojums un jaunas garšas – patiess prieks par paveikto. Un visa rezultātā vislielākais prieks, par skolēnu secinājumu, ka teorija “viss veselīgais ir negaršīgs”, guva pretēju apliecinājumu. Muzikālais pavadījums izvēlēts super un žetons par kompostējamo trauku izvēli. Paldies visiem skolēniem! Jūs visi patiešām esat malači! Un citējot Vaboles vidusskolas skolēnus: “galvenais visu darīt ar mīlestību”!”

Ar detalizētāku informāciju un skolēnu veidotajiem video var iepazīties “O fonda” mājas lapā: http://ofonds.lv/septembris-veseligs-pikniks/

Sakām paldies “Latvijas Maizniekam” par sarūpētajām garšīgajām balvām!

Priecājamies par panākumiem un gatavojamies nākošajam darbam, jo oktobra mēnesī skolēniem jāizveido zibakcija par smēķēšanas kaitīgumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *