Vaboles vidusskolas „līderi” spēlē finanšu spēli „Cashflow”

Pirmā diena pēc brīvdienām, 21. marts, Vaboles vidusskolā sākās netradicionāli projekta „Esi lideris!” dalībniekiem. Projekta ietvaros tika piedāvāts izspēlēt pasaulē pārdotāko bestselleru autora Roberta T. Kijosaki finanšu spēli „Cashflow”, ar kuras palīdzību iespējams viegli un ātri apgūt naudas pamatus mūsdienu finanšu pasaulē. Spēle palīdz jauniešiem izprast naudas nozīmi un plānot savas finanses. Šo spēli 9. un 10. klašu skolēni – projekta dalībnieki izspēlēja profesionāla spēles vadītāja vadībā. Spēles vadītājs skolēnus iepazīstināja ar spēli, izskaidroja tās gaitu un veidoja izpratni par finanšu iespējām mūsdienu pasaulē. Skolēni spēles laikā izmantoja savus viedtālruņus, kuros tika lejupielādēta Cashflow aplikācija.

Liels paldies projektam „Esi līderis!” par šo vienreizējo iespēju!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *