Vaboles vidusskolas „līderi” startē biznesa spēļu konkursā „Ceļš uz bagātību”

Pēc 4 gadu pārtraukuma Vaboles vidusskolā šogad atjaunota darbība projektā „Esi līderis!”. Kaut gan projektā iesaistās galvenokārt vidusskolu klases, mūsu skolā vislielāko interesi par šo projektu ir izrādījusi 9. klase un viņu vecāki. Šogad projektā darbojas 10 skolēni no 9. klases un 2 skolēni no 10. klases. Skolēnu darbību projektā koordinē ekonomikas skolotāja Veneranda Kucina un vēstures skolotāja Inese Skrinda, kura pati ir šī projekta absolvente.

Dalība projektā dod iespēju skolēniem iegūt daudzpusīgas zināšanas uzņēmējdarbībā un personības attīstībā, kā arī sacensties ar projekta dalībniekiem no citām Latvijas skolām. Šāda iespēja mūsu projekta dalībniekiem bija 29. februārī, kad Rēzeknē Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā „Zeimuļs” notika biznesa spēļu konkurss „Ceļš uz bagātību”. Konkursa dalībniekiem bija jāiejūtas uzņēmēju lomā , jāveido sava uzņēmuma stratēģija, jāvada sava virtuālā uzņēmuma darbība un jāveic finansiālie aprēķini 8 spēles periodu (gadu) laikā. Kaut gan mūsu skolas 2 komandas bija vienīgās starp 33 komandām, kuras pārstāvēja 9. klasi, kopējie rezultāti bija labi. Viena no komandām pat ierindojās 4. vietā.

Konkursantiem bija dota iespēja arī doties ekskursijā pa radošo pakalpojumu centru „Zeimuļs”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *