Vaboles vidusskolas skolēni piedalās Latgales atklatajās matemātikas un fizikas olimpiādēs

Olimpiādes laureāti. Pirmajā rindā piektais no labās puses – Marts Vilcāns.

14. martā, kad lielāka daļa skolēnu baudīja pirmo pavasara brīvdienu dienu, septiņi Vaboles vidusskolas skolēni devās uz Rēzekni, lai piedalītos matemātikas un fizikas atklātajās olimpiādēs. Abas olimpiādes norisinājās vienlaicīgi un tās organizēja Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzija sadarbībā ar Rēzeknes pilsētas Izglītības pārvaldi. Austrumlatvijas 8. – 11. klašu fizikas olimpiādē no mūsu skolas piedalījās 8. klases skolēni Renārs Kucins un Normunds Skrinda, 9. klases skolnieks Edgars Skrinda un 10. klases skolnieks Elvis Teniss. Fizikas olimpiādē piedalījās 100 skolēni no 24 skolām.

Savukārt Latgales novada 5. – 8. klašu 13. atklātajā matemātikas olimpiādē konkurence bija vēl lielāka. Tajā bija 234 dalībnieki no 38 skolām. Mūsu skolu pārstāvāja 5. klases skolnieks Marts Vilcāns un 6. klases skolnieki Mārtiņš Bruņenieks un Aigars Teniss. Ļoti iepriecināja Marta Vilcāna sniegums, kurš olimpiādē ieguva 3. vietu. Skolēnus uz olimpiādi pavadīja un piedalījās fizikas olimpiādes darbu labošanā skolotāja Veneranda Kucina.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *