Vaboles vidusskolas skolēni piedalās reģionālajā SMU gadatirgū Madonā

27. martā Vaboles vidusskolas skolēnu mācību uzņēmumi „Ideju kabata” (7. klases skolnieces Elīza Skrupska un Paula Gintere) un „Good idea” (9. klases skolniece Megija Gintere) devās uz Vidzemes novadu, lai piedalītos pavasara SMU reģionālajā gadatirgū Madonā. Skolēnu mācību uzņēmumiem bija iespēja ne tikai pārdot savus ražojumus un popularizēt savu produktu, bet tos arī  vērtēja kompetenti žūrijas locekļi, tajā skaitā  Madonas uzņēmēji, pašvaldības pārstāvji, apdrošināšanas sabiedrību un banku pārstāvji. Gadatirgū piedalījās ap 30 skolēnu mācību uzņēmumiem. Lielāko tiesu tie bija Madonas novada skolu uzņēmumi, jo šajā novadā SMU programma ir ļoti populāra. Tālākie gadatirgus dalībnieki nāca no Mazsalacas vidusskolas un Vaboles vidusskolas. Uzņēmumiem bija iespēja arī dalīties pieredzē ar saviem vienaudžiem un apgūt viņu pieredzi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *