Vaboles vidusskolas skolotāji piedalās „Konferencē E-KLASE 2015”

Uz konferenci Rīgas Kongresu namā 17.aprīlī bija aicināti direktori, direktoru vietnieki, skolotāji, izglītības pārvalžu vadītāji un interešu izglītības pārstāvji no visas Latvijas.

Šogad konference notika jau piekto gadu, tās tēma bija “Efektīva saziņa”.

Konferenci atklāja izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile. „Šīs dienas pasākums ir ārkārtīgi svarīgs. Šī ir lieliska vieta, kur satiekas skolotāji, skolu vadītāji, uzņēmēji un mūsdienīgu tehnoloģiju pārstāvji, kuru produkti var palīdzēt mācību procesā,” sacīja M. Seile. No Vaboles vidusskolas konferencē piedalījās direktore Elita Skrupska un vietnieces Ingrīda Litiņa un Kristīne Kucina.

Daugavpils novadā diemžēl E-klases sistēmu lieto tikai Vaboles vidusskolas skolotāji. Pašreiz tajā iesaistītas visas klases, arī pirmskolas un sākumskolas audzēkņi, šajā sistēmā tiek ievadītas individuālā darba stundas, pulciņi un fakultatīvi, pagarinātā dienas grupa u.c.  Skolēniem ir ērti izmantot e-klases dienasgrāmatu, bet skolotājiem un klašu audzinātājiem – ērti iegūt  atskaites, sekmju izrakstus, liecības utt.

Konferencē katram dalībniekam bija iespēja apmeklēt divas lekcijas no piedāvātajām:
• Priekšnoteikumi, lai Latvijas izglītības sistēma būtu starp izcilākajām pasaulē (lektori – izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile un Zaķumuižas pamatskolas direktors Igors Grigorjevs).
• E-klase kā efektīvs saziņas rīks starp skolu un vecākiem (lektors E-klases izstrādes daļas vadītājs Jānis Kaģis).
• Ja starp skolu un ģimeni beidzas dialogs, sākas divi monologi (lektore Rīgas Centra humanitārās vidusskolas sociālā pedagoģe Anna Zaula).
• E-klases lietošanas specifika un iespējas pirmsskolas un sākumskolas vecuma grupās (lektors E-klases projektu vadītājs Kārlis Putāns).

Par to konferences dalībnieki saņēma apliecinājumu par 6 stundu darbu konferencē.

Pasākuma noslēgumā dalībniekiem un lektoriem vērtīgas balvas pasniedza konferences atbalstītāji – “Gandrs”, Auto halle “Suzuki”,  “Tallink”, “Euronics”, Drošas Braukšanas Skola, Digitālās Ekonomikas Attīstības Centrs (DEAC), “Mosaic”, Latvijas Nacionālās opera,  “Santa”, “Rosme”, “Ir”, “Avon”, “Viegli”, “Sezona.lv”. Arī mūsu skolas skolotāji bija  izlozes uzvarētāju vidū.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *