Vaboles vidusskolas SMU piedalās svētku tirdziņos

Junior Achievement Latvija SMU programmas ietvaros Vaboles vidusskolā ir reģistrēti un darbu uzsākuši trīs skolēnu mācību uzņēmumi pamatskolas grupā. SMU „Ideju kabata” (7. klases skolnieces Elīza Skrupska un Paula Gintere) ražo rotaslietas un piekariņus ar atstarojošiem elementiem. 9. klases skolnieču Megijas Ginteres un Milānas Viļčinskas SMU „Good idea” nodarbojas ar rotaslietu un tematisku suvenīru ražošanu. SMU „Star dust” (7. klases skolnieks Normunds Skrinda) ražo inovatīvu produktu – paša gatavotu slēpju un skeitbordu vasku.

Decembra beigās visi trīs SMU prezentēja savus ražojumus un tos tirgoja Ziemassvētku tirdziņā Vienības laukumā, kā arī Daugavpils novada domē.

Šajos tirdziņos lielāko daļu no saražotās produkcijas skolēni ir pārdevuši, pirmā pieredze ir gūta. Tagad norit aktīvs ražošanas process, lai varētu piedalīties Valentīndienas un Lieldienu SMU tirdziņos, kuri jau tradicionāli tiek rīkoti dažādās Latvijas pilsētās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *