Vaboles vidusskolas SMU piedalās Valentīndienas svētku tirdziņā Jēkabpilī

12. februārī Jēkabpilī, tirdzniecības centrā “Aura“ Vaboles vidusskolas skolēnu mācību firmas “Good Idea” un “Ideju kabata” piedalījās Valentīndienas tirdziņā. “Ideju kabata” piedāvāja filcētas rotaslietas un piekariņus ar atstarojošiem elementiem, savukārt SMU “Good Idea” realizēja pērļu rotas un pērļotus svētku rotājumus. Skolēnu piedāvājumu, ieguldīto darbu un prasmi pārdot savu preci vērtēja kompetenta žūrija, kas uzdeva dažādus jautājumus  SMU dalībniekiem. Tirdziņā piedalījās 12 SMU no dažādām Latvijas skolām. Skolēni tika vērtēti 6 dažādās kategorijās, un SMU “Ideju kabata” ieguva nomināciju “Labākā Valentīndienas dāvana”. Skolēni ieguva ne tikai diplomus un žūrijas atzinīgo vērtējumu, bet guva arī vērtīgu pieredzi turpmākajām biznesa gaitām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *