Vaboles vidusskolnieces panākumi ZPD

Vaboles vidusskolas 11.klases skolniece Arita Meženika piedalījās Daugavpils Universitātes un Daugavpils Izglītības pārvaldes organizētajā Latgales reģiona vispārējās vidējās izglītības iestāžu skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konkursā.

No 46 Latgales reģiona vispārējās vidējās izglītības iestādēm skolēnu ZPD konferencei-konkursam tika iesniegti 230 skolēnu zinātniski pētnieciskie darbi. Labāko darbu autori tika aicināti 17.martā uz noslēguma konferenci prezentēt savu zinātniski pētniecisko darbu atbilstošajā nozarē.

A.Meženika  prezentēja savu zinātniski pētniecisko darbu ķīmijā „Akas ūdeņu atbilstība dzeramā ūdens kvalitātes rādītājiem” un ieguva 2. vietu, kas skolniecei ļauj ārpus konkursa iestāties DU ķimijas,  bioloģijas vai vides zinību programmās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *