Vaboles vsk izcīna 1. vietu erudītu konkursā “Es mīlu Tevi, Latvija”

22. oktobrī Vaboles vidusskolas pašpārvalde piedalījās Daugavpils novada erudītu konkursā “Es mīlu Tevi, Latvija”, kurā ieguva godpilno 1.vietu. Konkursam skolotājas Kristīnes Kucinas vadībā nopietni gatavojās jaunievēlētās pašpārvaldes prezidente Sintija Ģiptere un ministri Gunārs Kreišs, Mareks Kupšāns, Sandis Bruņenieks, Līga Vaidere un savus pašpārvaldes biedrus aktīvi atbalstīja Antra Bruņeniece un Emīlija Kropa. Skolēni rādīja savas zināšanas un erudīciju par Latvijas vēstures faktiem, pilsētu ģeogrāfisko stāvokli, tautasdziesmām un vēsturiskajām celtnēm. Pasākums bija ļoti jauks un interesants, skolēni varēja izpausties arī radoši un novērtēt savu un citu novada skolēnu sniegumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *