Valentīndienas noskaņas Špoģu vidusskolā

Ceturtdien, 14.februārī, Špoģu vidusskolā notika dažādi Valentīndienas pasākumi. Dienas sākumā vidusskolas klases sarosījās uz kopīgu pasākumu, kurā varēja ne tikai baudīt dzejas rindas par pirmo mīlestību un vērot valša liegos soļus, bet arī uzminēt un uzdziedāt savu skolotāju izvēlētās romantiskās latviešu dziesmas. Savukārt pārējās klases piedalījās radošajās darbnīcās, veidojot dekorējumus un apsveikumus Valentīndienai. Visas dienas garumā Amoriņa pastkastītē varēja mest vēstules draugiem un simpātijām, kuras vēlāk tika piegādātas adresātiem. Valentīndienai par godu mūsu skolā “viesojās” Čārlijs Čaplins un princese Fiona. Viņi labprāt fotografējās kopā ar skolēniem un cienāja visus ar našķu sirsniņām. Par jaukajiem šīsdienas piedzīvojumiem skolā, gribas pateikt paldies 9.a klases radošajai komandai!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *