Valentīndienas pasts Birznieku pamatskolā

Romantiskā Valentīndiena ir klāt! Tā ir diena, kad viens otram sakām mīļus vārdus, dāvinām ziedus, apsveikuma kartiņas un cenšamies viens pret otru būt mīļi un smaidīgi. Dienu steigā bieži aizmirstam to darīt.

Valentīna dienā Birznieku pamatskolā aktīvi darbojās Valentīndienas pasts. Smaidīgi un priecīgi bija visi vēstuļu un sirsniņu saņēmēji. Bezgala jauki bija saņemt apsveikumus svētkos! Daudz lielisku un apbrīnojamu apsveikumu bija Valentīndienas pastā, kurus audzēkņi izgatavoja ar izdomu un mīlestību. Apsveikumu kartiņas un sirsniņas bija 1.- 9.klašu skolēniem, gan skolotājiem.

Jauki, ja mēs varam dāvāt viens otram labus un mīļus vārdus, uzdāvināt pašgatavoto apsveikuma kartiņu vai sirsniņu, aizsūtīt un saņemt sirsnīgu īsziņu padarot laimīgu un romantisku otru! Galvenais, lai tas nāktu no sirds!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *