Valērijs Hrapāns iepazīstināja Silenes pamatskolas skolēnus ar savu hobiju

28. novembrī Silenes pamatskolā viesojās Daugavpils novada domes deputāts Valērijs Hrapāns.
Viņš tikās ar skolēniem no 1. – 9. Klasei un tos aizrāva ar savu neparasto hobiju: Radioaparatūras kolekcionēšanu un restaurēšanu.

Bērni ar interesi klausījās, vēroja un sekoja līdzi radioaparatūras un saziņas tehnoloģiju attīstībai no akmens laikmeta, kur izmantoja dažādus signālus, līdz mūsdienām, kur tiek izmantota televīzija, radio un telefoni.

Bērni ar prieku iesaistījās aktivitātēs, kurās arī paši mēģināja sazināties ar dažādiem telefonu modeļiem, kādi bija izmantoti senatnē. Pēc tam arī secināja, cik ērta vai neērta bija šī tehnika, kā arī varēja salīdzināt to ar mūsdienu tehniku.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *