Valodu un eksperimentu māksla

No janvāra vidus līdz 5. februārim Randenes pamatskolā notika priekšmetu nedēļas.

Nedēļa „Riti raiti, valodiņa” bija veltīta valodām. Tās noslēgumā skolēni kopā ar skolotājiem rādīja teatralizētus uzvedumus latviešu, krievu un angļu valodā. Gan angļu, gan krievu valodā tika iestudēta ludziņa par „Rāceni” («Репка»), krievu valodā – «Колобок», bet latviešu valodā Leldes Stumbres „Puķuzirnītis”.

Pēc valodu nedēļas audzēkņi piedalījās „Eksperimentos”. Šīs nedēļas ietvaros tika apgūts daudz jauna un interesanta. Piemēram, ka plastilīnu, tušu, dekoratīvās smiltis var pagatavot mājās, ka gaisa balonu var piepūst ar sodas, ūdens un tukšas pudeles palīdzību, ka var uzrakstīt vēstījumu ar neredzamo tinti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *