Vasaras nodarbinātības programmā šogad piedalīsies 140 skolēni

2013. gada 24. aprīlī tika apstiprināta Daugavpils novada skolēnu vasaras nodarbinātības programma 2014. gadam. Programmas mērķis ir veicināt Daugavpils novada skolēnu nodarbinātību vasaras brīvlaikā, iespēju paaugstināt praktiskās darba iemaņas, paaugstinātu skolēnu izpratni par profesijām un uzņēmējdarbības nozarēm, kā arī gūtu pirmo darba pieredzi.

Programmā varēja pieteikties skolēni vecumā no 14 līdz 19 gadiem, kuru deklarētā dzīvesvieta ir Daugavpils novadā. Prioritāte bija tiem skolēniem, kuri mācās Daugavpils novada vispārējās izglītības iestādēs vai citu pašvaldību profesionālajās izglītības iestādēs.

Ņemot vērā lielo skolēnu interesi un darba devēju atsaucību, šogad ir palielināts nodarbināto skolēnu skaits budžeta ietvaros. Plānoto 110 skolēnu vietā šovasar tiks nodarbināti 140 skolēni. Lielu pateicību izsakām novada uzņēmējiem, kas šogad bija ļoti atsaucīgi un nodrošināja 82 vakances dažādās uzņēmējdarbības jomās – lauku tūrisms, lopkopība, dārzeņu audzēšana, tirdzniecība u.c. Visvairāk darba vietu nodrošina SIA „Antaris” – kopumā 30 (tirdzniecības un tūrisma jomās). Skolēni tiks nodarbināti šādos uzņēmumos: SIA „Stalkers”, Z/S „Veiskupišķi”, IK „Višķezers”, Z/S „Ziediņi, Z/S „Zeitišķi-3”, SIA „Mežvidi”, IK „Lilijana Žonda”, Saules veikalos, atpūtas bāzē „Silene”, PS „Grīvas”, Z/S „Gaišā”, IK „Viktors Ptašņuks”, IU „Marianna”, SIA „Jums S”, Z/S „Dravnieki”, Z/S „Dravnieki”, Z/S „Daugaviņa”, SIA „Ādmīdiņš”, SIA „Kļavas V”,Z/S „Ceļtekas”, SIA „Jaunie Vecozoli”, Z/S „Vaivariņi”, Z/S „Amariļļi”, Z/S „Mantinieki”, Z/S „Pļaviņas”, Z/S „Liepkalni”, Z/S „Ābeles”. Papildus tam skolēni tiks nodarbināti arī pašvaldības iestādēs.

Pateicamies darba devējiem par atsaucību darba vietu nodrošināšanā jauniešiem!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *