Vecmāmiņu diena Naujenes PII „Rūķītis”

„Mana mīļā vecmāmiņa saulīti ir atnesusi,
Prieku sirsniņā iesējusi,
Gaišu dienu dāvājusi,
Mīļus vārdus runājusi,
Mani mīļu turējusi”.

Katru gadu, pavasari gaidot, mūsu bērnudārzā „Rūķītis” tiek rīkoti jauki svētki – „Vecmāmiņu diena”. Šī diena ir īpaša visiem bērniem un darbiniekiem, jo vecvecāki katram no mums ir ļoti svarīgi un mīļi cilvēki. Par godu šim notikumam izrotājām zāli, bērni kopā ar skolotājām cītīgi gatavojās – mācīja dziesmas, dejas un dzejoļus, gatavoja dāvanas. Bija liels prieks par to, ka zāle bija viesu pilna un svētki varēja sākties. Skanēja daudz jauku vārdu, veltītu vecvecākiem gan dzejoļos, gan tautas dziesmās. Bija arī negaidīti parsteigumi. Vēl pa mīļam vārdam no katras sirsniņas un kopā – koncerts!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *