Veiksmīgi noslēgti Biķernieku pamatskolas ERASMUS+ projekti

2018.gada beigās ar pedagogu braucienu uz Sevilju (Spānija) ir noslēgti divi Biķernieku pamatskolas Eiropas Savienības ERASMUS+ projekti – “Radošā enerģija īpašu cilvēku aktivizēšanai” (LAB4S.P.A.C.E. “Special people activating creative energy”) Nr.2016-1-IT02-KA219-024427_2 un “Pieķeries veselīgam dzīves veidam!” (“Hook Onto Healthy Lifestyle!”) Nr.2016-1-ES01-KA219-025088_5.

Trīs gadu laikā, sadarbojoties ar citām partnerskolām no Lietuvas, Ungārijas, Slovēnijas, Grieķijas, Itālijas, Lielbritānijas un Spānijas, ir izdevies kopīgi uzrakstīt un veiksmīgi īstenot divus lieliskus projektus Erasmus+ programmā par starpskolu stratēģiskajām partnerībām. Stratēģisko partnerību mērķis ir labās prakses apmaiņa starp skolām no dažādām programmas valstīm. Projekta laikā notika dažādi sadarbības pasākumi, t.sk. izglītojamo un pedagogu mobilitātes no skolām, kas piedalās projektā.

Esam priecīgi, ka abi iesniegtie projekti ir saņēmuši atbalstu un Eiropas Savienības finansējumu. Līdz ar to izglītojamajiem un pedagogiem bija iespēja iegūt jaunas zināšanas, pilnveidot svešvalodu prasmes, iepazīt citas Eiropas skolas, pārstāvēt un prezentēt savu skolu, novadu un valsti citās Eiropas skolās, dalīties pieredzē, kā arī uzņemt viesus – partnerskolu skolotājus un skolēnus pie mums savā skolā.

Īpašs paldies Biķernieku pamatskolas direktoram un projektu koordinatoram Aleksejam Mackevičam par lielu ieguldījumu izglītības iestādes attīstībā, kas ar savu pašaizliedzīgo darbu un iniciatīvu Biķernieku pamatskolu ir padarījis par aizraujošu, mūsdienīgu un mājīgu mācību vidi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *