Vidusskolu jaunietes sacenšas volejbolā

21.oktobrī Sventes vidusskolas sporta zālē notika Daugavpils novada skolēnu sporta spēļu sacensības volejbolā jaunietēm dzimušām 1996.-1999.gadā. Sacensībās piedalījās 4 vidusskolas, kuras sacentās katra ar katru līdz diviem uzvarētiem setiem. Otro gadu pēc kārtas uzvarēja skolotājas Kristīnes Glagoļevas trenētā Salienas vidusskolas komanda. Salienas meitenes pārliecinoši uzvarēja visās 3 spēlēs, nezaudējot ne vienu setu, pie tam pretiniecēm setā neļaujot gūt vairāk par 13 punktiem. Otrajā vietā ierindojās mājinieces – Sventes vidusskolas komanda, kuru sacensībām gatavoja skolotāja Alla Petrovska, skolotāja Sergeja Pavlova trenētās Špoģu vidusskolas meitenes izcīnīja 3.vietu.

REZULTĀTI

Nākamās Daugavpils novada skolēnu spartakiādes sacensības arī notiks Sventē, kur 4.novembrī volejbolu spēlēs novada vidusskolu vecāko klašu zēni.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *