Vienotā ārkārtas palīdzības izsaukuma numura 112 diena Špoģu vidusskolā

 11. februārī  visa Eiropa atzīmēja vienotā ārkārtas palīdzības izsaukuma numura ”112″ dienu. Šajā dienā Špoģu vidusskolā viesojās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki: Ilūkstes posteņa komandieris Dainis Slavinskis, Višķu posteņa komandieris Aleksejs Kirillovs un Daugavpils 4. daļas inspektors Vjačeslavs Lavrenovs.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāvji pastāstīja, kādos gadījumos jāzvana uz telefona numuru 112, kā jāsniedz informācija dispečeriem, kā ari pastāstīja par profesijas ugunsdzēsējs un glābējs darba specifiku un kurās mācību iestādēs šo specialitāti var apgūt. Speciālisti izstāstīja par drošības pasākumiem mājās, skolā un apkārtējā vidē.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki atbildēja uz visiem, skolēnus interesējošiem, jautājumiem. Skolēni saņēma bukletus par drošību, kā arī konfektes ar numura 112 simbolu, kas izraisīja daudz pozitīvas sajūsmas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *