„Vislatvijas Putras programma 2014” Birznieku pamatskolā

Šajā mācību gadā oktobrī  Daugavpils novada Birznieku pamatskolas skolēni pirmo reizi piedalījās „Vislatvijas Putras programmā 2014”. Tas bija forši!!!

Lai veicinātu skolēnu zināšanas par graudaugu lomu uzturā, vispirms, klases stundās ar nosaukumu „Putras stunda” skolēni iepazīstinājās ar graudiem, ar putras nozīmi un ar veselīga uztura principiem. Pēc tam bērni paši izveidoja uztura piramīdu un plakātu, kur ir atspoguļoti graudi.

Bērni izdomāja putras receptes, radoši noformēja tos. Putras nosaukumi bija ļoti interesanti un neparasti.

Katru dienu skolā brokastī vai launagā skolēni ēda dažāda veida putras, putras ar augļiem.

„Putras programma” noslēguma pasākumā bērni minēja mīklas par graudiem, lasīja dzejoļus par putru, pārbaudīja savas zināšanas par graudiem. Un protams, piedalījās jautras stafetēs. Visi kopā izpildīja putras himnu.

Skolēni saņema arī balvas- putras paketi,  šokolādi un diplomu.

Paldies „Putras programmai”!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *