Vizuālās mākslas skolotāju seminārā oktobrī

Vizuālās mākslas skolotāju seminārā oktobrī tika nolemts organizēt novada 1.-6. klašu skolēniem Ziemassvētku atklātņu konkursu, kurš nu jau otro gadu pēc kārtas notiks sadarbībā ar Daugavpils novada Lietu pārvaldes informācijas un sabiedrisko attiecību daļu, dodot skolēniem iespēju kļūt par apsveikuma atklātnes zīmējuma autoru.

Semināra laikā skolotāji saņēma informāciju par kompetenču pieejā balstīta pamatskolas mācību satura apguvi, par Melānijas Vanagas muzeja virtuālās ekspozīcijas “ESI PATS!” izmantošanu mācību procesā, par vizuālo un radošo prasmju apguvi sākumskolā, izmantojot datorgrafikas rīkus Gunāra Platpīra izveidotajā datorgrafikas programmā.

Apspriežot novada vizuālās mākslas olimpiādes 2014./15.mācību gadā norisi, skolotāji vienojās par sava novada viensētu arhitektūras elementu izmantošanu skolēnu darbos grafikas tehnikās. Olimpiādes nolikumu paredzēts precizēt vizuālas mākslas skolotāju seminārā janvārī Vabolē.

Semināra noslēgumā notika praktiskā nodarbība “ Telpiski uzdevumi, izmantojot foliju” un viedokļu apmaiņa par vizuālās mākslas skolotāju tālākās profesionālās pilnveides iespējām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *