Vizuālās mākslas skolotāju seminārs Nīcgales pamatskolā

Laikā, kad aizdegta pirmā Adventes svecīte un pasaule iekrāsojas baltā brīnuma gaidās, novada vizuālās mākslas skolotāji viesojās krāšņiem cimdu rakstiem rotātajā Nīcgales pamatskolā. Skolā kopā ar skolas darbiniekiem un skolēniem mūs viesmīlīgi sagaidīja direktore Antija Vēvere un iepazīstināja ar skolas telpām un skolas sasniegumiem, darbojoties dažādos projektos.

Vizuālas mākslas skolotāja Evita Kleina iepazīstināja ar skolas bibliotēkā esošajām grāmatām, kuras tiek izmantotas vizuālās mākslas stundās un pulciņu nodarbībās.

Skatoties vizuālās mākslas stundas fragmentu “Sapinies mākslā”, kurā skolēni gatavoja rokassprādzes ar latviešu spēka zīmēm, arī skolotājiem bija dota iespēja tās izgatavot pašiem. Skolotāja Evita pastāstīja, ka Nīcgales pamatskolā jau vairākus gadus tēma “Ornaments” ir ļoti iemīļota un ka “ornaments kā modes kliedziens” tiek izmantota visos pasākumos.

Pasākums- spēle (zināšanas + ātrums) par mākslas jēdzieniem “ Es zinu”, kurā skolēnu komanda uzvarēja skolotāju komandu, noslēdzās ar skolēnu un skolotāju kopīgi nodziedātu U. Marhileviča un G. Rača dziesmu “Tikai tā”.

Semināra noslēgumā skolotāji aktīvi darbojās radošajā darbnīcā “Vecīša cimdiņš”, izgatavodami no finiera, papīra un dažādiem dabas materiāliem katrs savu cimdiņu.

Skolotāji saņēma arī informāciju par vizuālās mākslas olimpiādes nolikuma izstrādi un pulciņu skolotāju piedalīšanos VISC organizētajos konkursos.

Raiti pagāja sirsnīgā atmosfērā semināra diena, un ar gandarījumu par redzēto devāmies mājup ar pārliecību, ka seminārā gūtās idejas un prasmes varēsim izmantot savā ikdienas darbā ar skolēniem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *