Vizuālās mākslas un mājturības skolotāju izbraukuma seminārs uz Krāslavas novadu

Kad pār saules apspīdēto pasauli brāzmo pavasarīgs prieks un nes pārmaiņas dabā, arī cilvēks vēlas izbēgt no ikdienas rutīnas un rast jaunas emocijas un iedvesmu, lai priecātos par dzīvi, savu darbu, radošiem cilvēkiem apkārt.

Šī gada 27. martā vizuālās mākslas un mājturības skolotāji devās uz izbraukuma semināru Krāslavas novadā. Interesanta bija ekskursija ar gidu pa Krāslavu, vērojot, kā vēsturiskā arhitektūra iekļaujas mūsdienu pilsētvidē.

Tūrisma informācijas centrā iepazināmies ar Latgales kulināro mantojumu. Tad – maize ar kaņepju sviestu, mājas speķis un siers – mielojāmies un baudījām ar garšīgo Kurmīšu tēju.

Saistoša un daudzām radošām idejām bagāta bija iepazīšanās ar Krāslavas Mākslas skolu, tās īstenotajām izglītības programmām, darba metodēm un tehniskām niansēm darbā ar dažādiem materiāliem.

Semināra noslēgums bija visatraktīvākā pasākuma daļa – iepazīšanās ar Latgales keramiķu Valda un Olgas Pauliņu daiļradi un darbošanās viņu vadītajās  keramikas darbnīcās, kuru rezultātā – gribi vai negribi – smaidi un priecājies, jo ir atnācis pavasaris un mostas viss ap mums un mēs paši.

Pasākuma dalībnieku vārdā paldies Daugavpils novada domei un Izglītības pārvaldei par finansiālu atbalstu izbraukuma semināra norisei.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *