Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas projekts “Zeme mūsu rokās” Daugavpils novadā

Daugavpils novadā norit vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas projekta “Zeme mūsu rokās” 1. kārta. Projekta mērķis ir bērnu un jauniešu pilsoniskās līdzdalības, kultūras izpratnes, pašizpausmes mākslā lietpratības veicināšanā un iesaistīšanās Dziesmu un deju svētku tradīcijas saglabāšanā un kopšanā.

Dalībnieki tika aicināti pētīt tēmas “ZEME”, “DABA”, “MANTOJUMS”, “DZĪVĪBA”, “MĒS – 2121” kultūras mantojumā, tai skaitā latviešu tautas folklorā, radot mūsdienīgus darbus dažādās vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas tehnikās.

No Daugavpils novada vienpadsmit izglītības iestādēm konkursam tika iesniegti 55 darbi. Šobrīd darbi tiek izvērtēti un labākie tiks sūtīti uz reģionu – projekta 2. kārtu, kura norisināsies no jūnija līdz septembrim Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs” Rēzeknē.

Paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos šajā projektā un skolotājiem par sniegto atbalstu un padomu!

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, izstāde klātienē nebūs pieejama. Piedāvājam iepazīt mākslas projekta “Zeme mūsu rokās” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas stāstus virtuāli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *