Vokālās mūzikas konkurss “Balsis” Daugavpils novadā

13. februārī Daugavpils novada kultūras centrā “Vārpa” norisinājās ikgadējais vokālās mūzikas konkurss “Balsis”, kura mērķis ir sekmēt bērnu un jauniešu pilsoniskās līdzdalības, kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā lietpratības veicināšanu un iesaistīšanos Dziesmu un deju svētku tradīcijas saglabāšanā un kopšanā.

Šogad konkursā piedalījās divi vokālie ansambļi no divām vispārējās izglītības iestādēm: Salienas vidusskolas un Lāču pamatskolas. Pirmo pakāpi konkursā eksperti piešķīra Lāču pamatskolas 1.-4. klašu vokālajam ansamblim (vadītāja Zita Barševska), savukārt Salienas vidusskolas 7.-12. klašu vokālais ansamblis (vadītāja Oksana Klimanska) ieguva 3. pakāpi.

Eksperti pateicās visiem dalībniekiem un vadītājām par ieguldīto darbu, par kultūras mantojuma saglabāšanu un novēlēja turpināt skanīgi dziedāt, kā arī pilnveidot savu repertuāru.

Daugavpils novadu Latgales reģionālajā skatē 3. martā Līvānos pārstāvēs Lāču pamatskolas 1.-4. klašu vokālais ansamblis.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *