Vokālās mūzikas konkurss „BALSIS”

Dzied Naujenes pamatskolas „Spurgaliņas”

11. februārī Daugavpils novada kultūras centrā notika tradicionālais novada skolēnu vokālās mūzikas konkurss „BALSIS”. Piedalījās 6 skolu vokālie ansambļi un viens duets. Uz Latgales novada kārtu, kura notiks š. g. 13. martā Rēzeknē, tika izvirzīts 1. pakāpes laureāts (41,7 punkti) – Naujenes pamatskolas vokālais ansamblis ”SPURGALIŅAS” (vadītāja Līvija Koroļkova). 2. pakāpi ieguva Naujenes pamatskolas vokālais ansamblis „Ķipariņi” (vad. L. Koroļkova), Nīcgales pamatskolas vokālais ansamblis (vad. V. Vanaga), Špoģu vidusskolas duets A. Kosoņa un E. Kārkliņš (sk. G. Pētersone un A. Peceviča), 3. pakāpi – Lāču pamatskolas 1. – 4. kl. vokālais ansamblis (vad. A. Peceviča). Ekspertu darbā piedalījās vokālie pedagogi Valentīna Bagirjāne, Ilona Znutiņa un Olga Arhipova.
Sveicam laureātus un viņu pedagogus!

Bkopv15

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *