Volejbolā meitenēm uzvar Sventes un Špoģu vidusskolas

Ar meiteņu sacensībām noslēdzās 2018./2019.mācību gada skolēnu sacensības volejbolā.

Kaut arī provizoriski sacensībām 9.-8.klašu grupā bija pieteikušās 7 komandas uz sacensībām Sventē ieradās tikai 3 skolas – Sventes, Salienas vidusskolas un Randenes pamatskola. Šajā grupā uzvarētājs tika noteikts ļoti pārliecinoši-Allas Petrovskas trenētās meitenes neatstāja pretiniecēm nekādas cerības un izcīnīja uzvaru ne tikai turnīrā, bet arī iespēju aizbraukt uz Līvāniem un piedalīties Latgales reģiona skolu sacensībās, otro vietu izcīnīja Salienas vidusskola, trešās Randenes meitenes.

Vidusskolu sacensībās piedalījās četras skolas un spēles bija ļoti līdzīgas, visas 4 komandas izcīnīja punktus, interesanta bija Vaboles un Salienas spēle, kur it kā izteiktās pastarītes Vaboles meitenes pārsteidzoši uzvarēja pirmo setu un otrajā setā strauji izvirzījās vadībā nonākot tikai dažu punktu attālumā no uzvaras, bet tad Salienas komanda it kā pamodās, viņas uzvarēja setu atspēlējoties no 4:11 un tad pārliecinoši uzvarēja arī trešo setu un līdz ar to visu spēli, bet turnīru uzvarēja Sergeja Pavlova trenētā Špoģu vidusskolas komanda, otrā Svente, trešā Saliena.

Rezultāti – A grupa
Rezultāti – B grupa

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *