VUGD Biķernieku pamatskolā atgādināja par pareizu rīcību

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) sadarbībā ar Valsts policiju un Ceļu satiksmes drošības direkciju informatīvās kampaņas ietvaros Biķernieku pamatskolu apmeklēja VUGD Višķu posteņa komandieris Aleksejs Kirillovs, kas izglītojamajiem atgādināja par pareizu rīcību pēc ceļu satiksmes negadījumiem un ugunsdzēsības aparāta automašīnās nepieciešamību un nozīmību.

Šīs kampaņas ietvaros ir izveidoti trīs informatīvi videoklipi, kuri tika demonstrēti izglītības iestādē, kā arī ikviens interesents tos aicināts apskatīt VUGD sociālo tīklu kontos. Paldies VUGD par uzdāvinātām krāsojamajām grāmatām bērniem par pareizu rīcību pēc ceļu satiksmes negadījuma un zvanīšanu 112.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *