“ZELTA RUDENS 2021” peldētāju sacensības

Olimpiskajā centrā Daugavpilī, 18.septembrī norisinājās “ZELTA RUDENS 2021” peldētāju sacensības, kurās piedalījās peldētāji ne tikai no Daugavpils un Rēzeknes sporta skolām, bet arī no Rīgas Ķīpsalas peldbaseina un Ķēkavas sporta skolas, kā arī Ilūkstes peldēšanas grupas audzēkņi. Bērniem bija interesanti pārbaudīt savus spēkus cīņā ar mazāk zināmiem konkurentiem. Sacensību draudzīgā atmosfēra, gars, azarts un rezultāti, kārtējo reizi apliecināja to, ka bērniem ir liela interese un vēlme piedalīties sacensībās pārbaudot savu trenētības līmeni un gūt par to balvas. Rezultatīvākie rādītāji bija sekojošiem peldētājiem:

 VIETA 100m/ 50m  

brīvais stils:

100m / 50 m

brass:

100m/ 50m

uz muguras:

100m / 50 m

tauriņstils:

 

 1. ORLOVA Diāna       (07) GOLUBEVA Marija (10) RODIONOVA Arīna (08) EGLE Amanda

RADZEVIČS Vitālijs(09)

 
 2.   KUSIŅA Samanta   VANSOVIČA Sabīne  

ORLOVA Diāna

GOLUBEVA Marija

RODIONOVA Arīna
3.  BALTMANE Katrina (06)      BALTMANE Katrina
4. EGLE Amanda (05)

KUSIŅA Samanta (11)

VANSOVIČA Sabīne(08)

  GRIGORJEVS Damirs (09)  

KUSIŅA Estere

5.     KRAUKLIS Raivis 

LIHOVECKIS Adrians 

 
6. KRAUKLIS Raivis   (10)      

 

Apsveicam ar pirmiem startiem: MIHAILOVU Danielu, ČAMĀNU Jāzepu un JANKOVSKI Jāzepu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *