Zelta sietiņš 100/20 (labots)

UZMANĪBU !!!

MAINĪTA skatuves runas konkursa “Zelta sietiņš” norises vieta: konkurss notiks DAUGAVPILS NOVADA KULTŪRAS CENTRĀ “VĀRPA”, DOBELES IELĀ 30, DAUGAVPILĪ

Katru gadu (kopš 2001.gada) Raiņa mājā Berķenelē notiek skatuves runas konkurss „Zelta sietiņš”. Konkursa dalībnieki ir Latgales skolu 2.-12.klašu audzēkņi, kuri deklamē Raiņa un Aspazijas dzeju, un lasa prozas fragmentu par Raiņa dzīvi vai daiļradi.

Šogad aprit 100 gadi kopš klajā nācis Raiņa dzejoļu krājums “Zelta sietiņš” un 20 gadi kopš notika pirmais skatuves runas konkurss “Zelta sietiņš” Raiņa mājā Berķenelē. Svinot dubulto jubileju, 18. septembrī Berķenelē notiks pasākums ar nosaukumu Zelta sietiņš 100/20.

Šajā dienā būs ne tikai tradicionālā konkursa norise, bet arī koncerts, kurā uzstāsies Daugavpils novada Kultūras centra “Vārpa” vokālo ansamblis „Stage On”.

2020. gadā ir mainīts konkursa norises laiks:

  • Plkst.10.00 – eksperti vērtē 2.- 4. klašu grupas dalībniekus;
  • Plkst.11.45 – eksperti vērtē 5.- 9. klašu un 10.- 12. klašu grupas dalībniekus;
  • Plkst.13.00 – noslēguma pasākums veltīts konkursa norises 20 gadu jubilejai.

Īpaši priecāsimies pasākumā satikt iepriekšējo gadu laureātus! Iespējams kāds ir kļuvis par aktieri vai literātu! Aicinām atsaukties Zelta sietiņa laureātus, lai dalītos atmiņās (arī fotogrāfijās) klātienē vai rakstot e-pastā berkenele@inbox.lv

Skatuves runas konkursa “Zelta sietiņš” nolikums

Informācijas tālr.: 26362572, 26638038

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *