Zemgales vidusskolā notika „Krāsaina nedēļa”

No 20.04.2015. līdz 24.04.2015. Zemgales vidusskolā notika „Krāsaina nedēļa”. Šo pasākumu organizēja skolēnu pašpārvalde. Katru dienu bija nepieciešams apģērbties noteiktās krāsas drēbēs: pirmdienā – rozā un sarkana krāsa, otrdien – dzeltena un oranža krāsa, trešdien – zaļa krāsa, ceturtdien – zila un gaiši zila krāsa, piektdien – meitenēm vajadzēja ģērbties kleitās vai blūzēs un svārkos, bet zēniem – biksēs un kreklos. Skolēniem patika ievērot spēles noteikumus, katru klasi novērtēja skolēnu pašpārvaldes pārstāvis un ierakstīja rezultātus tabulā, tāpēc katra klase bija ieinteresēta iegūt 1. vietu. Skolēnu atbalstīja arī skolotāji. Katru dienu visi, kas ievēroja drēbju krāsu varēja nofotografēties. Paldies visiem vecākiem, kuri palīdzēja saviem bērniem atrast garderobē drēbes noteiktajā krāsā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *