Zemgales vidusskolai 23. vieta Latvijas mazo skolu reitingā 2014./2015. gadā.

2015 mācību gadā Zemgales vidusskolas 9. klases skolniece Tatjana Lukjanska ieguva 1. vietu Vides projektu valsts olimpiādē. Projekta vadītāja ir talantīgā Zemgales vidusskolas skolotāja Jadviga Bobkova. Projekta īstenošanas vieta bija Zemgales vidusskolas augļu dārzs. Skolas direktors A. Petkevičs ievērojami palīdzēja projekta praktiskās daļas realizēšanā. Skolotājai šis sasniegums nav pirmais. Pagājušajā mācību gadā Zemgales vidusskolas 9. klases skolniece Elīna Baranovska ieguva 1. vietu valsts olimpiādē un atveda sudrabu medaļu no starptautiskās Vides projektu olimpiādes.

Uzskaitītie sasniegumi noteica Zemgales vidusskolas 23. vietu Latvijas mazo skolu reitingā 2014./2015. gadā. Konkursā balles aprēķina pēc katras skolas skolēnu rezultātiem attiecīgā mācību gada zinātniskajās konferencēs, mācību priekšmetu valsts olimpiādēs, atklātajās olimpiādēs un citos zinātniski pētnieciskajos konkursos, kā arī iepriekšējā gada starptautiskajās olimpiādēs. Zemgales vidusskola saņēma 12 balles.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *