Zemgales vidusskolas Goda diena

31. maijā Zemgales vidusskolā notika Skolas Goda diena. Tā ir ikgadēja ceremonija, kurā tradicionāli tiek apbalvoti olimpiāžu un dažādu konkursu laureāti, labākie sportisti, kuri aizstāvēja skolas godu sacensībās un konkursos.

Šajā dienā skolas aktu zālē pulcējās visi skolēni, skolotāji un tehniskie darbinieki. Skolas rezultāti rodas no skolēnu un skolotāju sadarbības. Patīkami atzīmēt, ka šogad kopvērtējumā starp Daugavpils vidusskolām mūsu skola ieguva 3. vietu par sasniegumiem olimpiādēs 2018./2019. mācību gadā. Par labiem un izciliem rezultātiem olimpiādēs medaļu no skolas saņēma: Veronika Puzirevska (7.kl), Tatjana Safronova (12.kl.), Igors Jaņevičs (9.kl.), Maksims Pastejevs (9.kl.), Mihails Pastejevs (6.kl.), Jekaterina Artemjeva (7.kl.), Diāna Kukjane (11.kl.), Artjoms Drožins (2.kl.). Pateicību par piedalīšanos ZPD novada konkursā un olimpiādēs saņēma: Valērija Ratele (8.kl.), Deivids Dudarevs (4.kl.), Jeļena Goršentova (7.kl.), Maksims Petrovs (11.kl.), Elmars Rimševičs (7.kl.), Valdis Rimševičs (3.kl.), Julija Kuprijanova (7.kl.), Diāna Kukjane (11.kl.), Maksims Pastejevs (9.kl.).

Zemgales vidusskola lepojas ar saviem talantiem, pasniedzot diplomus, pateicības ar balvām skolēniem, kuri uzrādījuši vislabākās sekmes šajā mācību gadā. Balvu nominācijā “Gada skolēns” 1.-4. klašu grupā saņēma 2.klases skolnieks Vladislavs Vanags, 5.-9. klašu grupā – Jeļena Goršentova, 10.-12. klašu grupā – Diāna Kukjane. Tituls “Labākā klase” 1.-4. kl. grupā piešķirts 2. klasei (kl.audz. N.Kolomažņikova), 5.-9. kl. grupā – 7. klasei (kl.audz. Ž.Špaka), 10.-12. kl. grupā – 11. klasei (kl.audz. L.Safronova). Demenes pagasta pārvaldes vadītāja Valentīna Gadzāne apsveica visus skolēnus ar mācību gada beigām un pasniedza dāvanas labākajiem skolēniem un labākajam klasēm.

Skolas administrācija ar īpašām zīmēm un diplomiem apbalvoja skolēnus, kuri pabeidza mācību gadu ar labām un teicamām sekmēm. Pateicības rakstus saņēma pedagogi, kuri bija ieguldījuši darbu skolēnu sagatavošanai olimpiādēm, konkursiem un sporta sacensībām.

Esam lepni, ka mūsu 5.klases skolēns Edgars Vanags ieguva 1. vietu Latgales reģiona ceļu satiksmes noteikumu konkursā velosipēdistiem (skolotājs Viktors Guzenko). 1. jūnijā Edgars pārstāvēja mūsu skolu republikas mērogā un savā vecuma grupā ieņēma 5. vietu. Daugavpils un Ilūkstes novada pirmās palīdzības sniegšanas konkursā mūsu 8.-9.klašu komanda ieguva 1. vietu (skolotāja Jadviga Bobkova). Vēl dažādas nominācijas ieguva gan klases, gan skolēni: “Vislasošākā klase skolā” – 11. klase (kl.audz. L.Safronova), “Klases ar vismazāko kavējumu skaitu” – 1. klase un 7. klase, “Vislabākie dežurētāji” – 7. klase un 9. klase, “Aktīvākie lasītāji” – Sabina Svetlana Smirnova (4.kl.), Viktorija Kavševiča (6.kl.), Vitālijs Pavlovs (11.kl.), nominācijā “Visstraujākais sekmju kāpums” uzvarēja Uļjana Liepiņa (4.kl.), Ņikita Bobiļevs (6.kl.), Vitālijs Pavlovs (11.kl.), nominācijā “Labākie mācību sasniegumi” – Vladislavs Vanags (2.kl.), Jeļena Goršentova (7.kl.), Diāna Kukjane (11.kl.), nominācijā “Mācību gads bez kavējumiem” balvas ieguva Sofija Ivanova (1.kl.) un Mihails Markulis (1.kl.).

Visus klātesošos pasākuma laikā sveica skolas 1.-4. klašu koris, zēnu vokālais ansamblis (vad. Jeļena Andrejeva), deju pulciņš “Zemgalīte” (vad. Tatjana Rutka), teātra studija “Ekskluzīvs” (vad. Marija Romanovska).

Mūsu pasākumu ar savu klātbūtni pagodināja Daugavpils novada Izglītības pārvaldes metodiķe Inese Zuģicka. Viņa pateicās skolēniem, skolotājiem, skolas darbiniekiem, interešu izglītības kolektīviem un vadītājiem par ieguldīto darbu, pozitīvu attieksmi un sadarbību, novēlēja visiem saulainu un interesantu vasaru.

Paldies visiem, kas palīdzēja organizēt un īstenot Goda dienu skolā! Jauku un atmiņām bagātu vasaru skolēniem un viņu vecākiem! Uz tikšanos rudenī!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *