Zemgales vidusskolas skolēni attālināti skatījās izrādi “Misija Zeme”

Laikā, kad aktieru spēli nav iespējams noskatīties teātrī, “Dirty Deal Teatro” radījis zinātniskās fantastikas izrādi bērniem “Misija Zeme”, kas notiek tiešsaistē. Pateicoties projektam “Latvijas skolas soma”, 1.-6. klašu skolēni izrādi varēja noskatīties savās klasēs, izmantojot programmu “Zoom”. Neskatoties uz to, ka šis process atgādināja kinoseansu, tomēr visa aktieru komanda un pārējie izrādes dalībnieki spēlēja dzīvu izrādi, kuras laikā bija iespēja uzdot jautājumus, dot padomus vai komentēt notikušo sarakstē. Izrādi veidojusi režisore Inga Tropa kopā ar aktieriem Elizabeti Skrastiņu un Jāni Kroni, tehniskos risinājumus un scenogrāfiju radījis Andris Landaus. Izrāde visu laiku tiek filmēta ar vairākām kamerām, divas no kurām piestiprinātas pie aktieru ķiverēm.

Izrāde mūsu skolēnus aizveda aizraujošā ceļojumā laikā un kosmosa dzīlēs. Tā rosināja radoši un atbildīgi domāt par vidi, kurā dzīvojam. Skolēni juta līdzi visiem galveno varoņu piedzīvojumiem un bija laimīgi, ka misija ir izpildīta. Skolēni iepazinās ar zinātniskās fantastikas atmosfēru, pārrunāja jautājumus, kuri saistīti ar vides aizsardzību. Noskaidroja, kas ir magnētiskās vētras, skābais lietus un kiberērglis.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *