Zemgales vidusskolas skolniecei pirmā vieta Vides projektu 20. valsts olimpiādē

4. martā notika Vides projektu 20. valsts olimpiāde. Tajā piedalījās labāko projektu autori un skolotāji, kuri bija rosinājuši un atbalstījuši skolēnus projektu izstrādē. Šogad pēc projektu novērtēšnas uzreiz notika uzvarētāju apbalvošana.

9. klases skolnieces Tatjanas Lukjanskas darbs “Rūsganā vakarsikspārņa (Nyctalus noctula Schreber) īpatņu pārvietošana no vecas remontējamas mājas bēniņiem uz mākslīgi izgatavotām mājiņām augļu dārzā” ieguva viss lielāko punktu skaitu un pirmo vietu. Paldies skolotājai Jadvigai Bobkovai.

Valsts izglītības satura centrs izsaka pateicību A/S „Latvijas Valsts meži” un Biedrībai „Latvijas Zaļā josta”, kuras atbalsta šīs olimpiādes norisi un skolēnu un skolotāju apbalvošanu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *