Žetonu vakars Špoģu vidusskolā

2015. gada 27. martā Špoģu vidusskolā noritēja septītais Žetonu vakars skolas vēsturē. 12.a klases skolēni ar audzinātāju Ivetu Lazarevu skatītājus ieveda maģiskajā Lazervillā.

Pēc sižeta divi skolēni, cenšoties uzlauzt datoru, lai ielādētu pasākumam mūziku, nejauši nokļūst pasakainā valstī, no kuras vienīgais atpakaļceļš ir iespējams tad, ja tie no jauna saliks datoru un pieslēgsies Internetam. Sarkangalvīte palīdz ceļotājiem atrast pareizos pasaku varoņus, lai tiktu pie noteiktām datora detaļām. Kopā ar krāmu vācējiem rūķiem viņi metas galvu reibinošā dejā, tiek noburti krogā, klausoties daiļās raganas burvīgā balsī, un pēc tam kopā ar viņu piedalās aerobikas nodarbībā, min mīklas un ieskatās burvju spogulī, ciemojoties pie Briesmoņa un Skaistules, izglābj no drošas nāves Sniegbaltīti, atrod operatīvo atmiņu Pelnrušķītes kurpē, nokļūst TV šovā „Brīnumu lauks” un piedzīvo daudzus citus brīnumus.

Kā jau katra pasaka, pasākums bija piesātināts ar humoru, dejām un dziesmām. Zālē valdīja dažādas emocijas, sākot no skumjām līdz pat nebeidzamiem smiekliem.

Pasākuma nobeigumā katrs divpadsmitās klases skolēns saņēma savu gredzenu, kas gadiem ilgi atgādinās par jaukajiem mirkļiem, kas pavadīti skolā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *