Ziedu paklāji Raiņa un Aspazijas daiļrades atspoguļotāji

Kad kokiem lapas sāk krāsoties dažādās varavīksnes krāsās, pienācis septembris.

Nu jau tradicionāli, tāpat kā visā Latvijā, septembris Špoģu vidusskolā ir Dzejas un ziedu mēnesis.

Turpinot ikgadējo tradīciju, arī šogad mūsu skolas pagalmā tika uzburti ziedu un dabas materiālu paklāji, par iedvesmu ņemot Raiņa un Aspazijas daiļradi. Kā atzina paši skolēni, tas ir interesants, izglītojošs un klasi saliedējošs pasākums, kas rada daudz pozitīvu emociju gan pašiem, gan ciemiņiem, gan garāmgājējiem.

Skolas pagalmā ir paslēpušies “Zirņa bērni”, “Vāverīte”, “ Putniņš uz zara”, “Grāmata”, “Lācis”, “Runcis prātnieks”, “Makšķernieki un zivtiņas”, “Saule un Mēness” un vēl daudzi citi Raiņa un Aspazijas dzejoļu atveidojumi no dabas materiāliem. Arī pirmsskolas grupiņas aktīvi iekļāvās šinī pasākumā un izveidoja skaitus paklājus – “Visi desmit” un “Krūze”.

Paldies klašu kolektīviem un skolēnu vecākiem par ieinteresētību un radošo darbu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *