Ziemas prieki Medumu speciālajā pamatskolā

Laiks nepielūdzami skrien vēja spārniem. Tikko bija Ziemassvētki un skolēni kopā ar saviem pedagogiem izrotāja skolu un skolas egli, tika rīkots zīmējumu konkurss, degtas adventes sveces. Pateicoties Skolas somai SIA „Dzīvā skaņa” piedāvāja Mikus Abaroņina koncertprogrammu tiešraidē „Ziemassvētki apkārt pasaulei”. Šī koncertprogramma tika veidota kā koncertstāsts, kas mūzikas valodā atklāj daudzveidīgas Ziemassvētku tradīcijas visā pasaulē, arī bērniem iesaistoties kopīgā dziedāšanā. Koncertstāstu papildina īpaši šai programmai sagatavoti videomateriāli. Koncertstāstā piedalījās dziedātājs Mikus Abaroniņš un multiinstrumentāliste Arta Abaroniņa (čells, basģitāra, klavieres).

Šajā laika posmā Daugavpils novada dome rīkoja Ziemassvētku atklātņu konkursu. Skolēniem tika piedāvātas četras tēmas:

  •  Uzsniga sniedziņš balts;
  •  Ziemassvētku sapnis;
  •  Mana Ziemassvētku eglīte;
  •  Ziemassvētku vecītis un viņa palīgi.

Konkursam tika iesniegti 20 darbi, no kuriem tika izvelēti 3 labākie darbi, kas tika izvēlēti svētku atklātnēm, tie bija arodklases 2.gada audzēkne Irēna Zavadska, 9.3.c klases skolēns Deniss Zagrebajevs un 8.c klases skolnieces Veronika Jerošonoka. Ikviens no konkursa dalībniekiem saņēma Pateicības un saldas dāvanas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *