Ziemas sporta spēles telpās

2019.gada 28.februārī, pēdējā ziemas mēneša dienā, Špoģu vidusskolas sporta zālēs valdīja azarts, skolēnu smiekli un sacensību gars, jo norisinājās ziemas jautrās stafetes. Sporta skolotājas piedāvātās atraktīvās, jautrās un smieklīgās atrakcijas – stafetes tika veiktas ar lielu nopietnību. Skolēni parādīja savas dotības sporta prasmēs: lēkšanā, mešanā, skriešanā, rāpošanā, līdzsvara noturēšanā. Sporta aktivitātēs piedalījās 5.-8.klašu skolēnu komandas – 3 zēni un 3 meitenes, sacentās veiklībā četros etapos:

  • nobraukt ar skrituļdēli doto distanci(kamaniņu sports),
  • sacensties skriešanā un šautriņu mešanā pa gaisa baloniem(biatlons),
  • parādīt savu veiklību bumbiņu nešanā ar divām burvju nūjiņām(bumbiņu nešana),
  • veikt “sniega piku” neparasto transportēšanu (pikošanās).

Uzvarēja komandas, kuras spēja šos etapus pieveikt visīsākajā laikā. Katrai komandai bija arī vērā ņemami līdzjutēji – ļoti koši un skaļi. Pēc sacensībām notika labāko komandu apbalvošana, balvā saņemot diplomu.

5.-6. klašu grupā 1.vietu izcīnīja 5 a klase, 7.-8.klašu grupā 1.vieta nonāca pie 8.a klases.

Paši dalībnieki ar saviem rezultātiem bija apmierināti, jutās patīkami noguruši un izteica vēlmi biežāk organizēt šāda veida pasākumus. Kā galvenās priekšrocības, kāpēc vairāk vajadzētu organizēt šādas sacensības, tika minētas iespēja dažādot savu skolas ikdienas rutīnu, piedaloties aizraujošā pasākumā, kur var satikties ar citām klasēm un cīnīties par uzvaru, likt lietā kreativitāti, kā arī tas viss dod pozitīvas emocijas un saliedē klases kolektīvu.

Paldies tiesnešiem – palīgiem, kuri aizrautīgi sekoja sporta spēļu norisei un vērtēja komandu veiklību.
Paldies skolēniem par emocionālā un jautrā gaisotnē pavadīto sporta dienu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *