Ziemassvētki klāt!

Ziemassvētki! Pieaugušajiem tas ir klusais jeb pārdomu laiks, bet bērniem – gada lielākais notikums – tikšanās ar Salatēti. Sventes vidusskolas pirmsskolas grupā viesojās ne tikai Salatētis, bet arī Sniega māte. Savukārt bērni bija iejutušies dažādos tēlos: gan princesēs un kovbojos, gan zvēros un kukaiņos, gan sniegpārsliņās un citos varoņos. Bērnu kostīmu veidošanā vecāki bija ieguldījuši ne tikai laiku un finanses, bet arī mīlestību. Paldies vecākiem!

Kas tie par svētkiem, ja nav nekādas izklaides? Protams, ka Ziemassvētkos daudz zīlē. Bērni mēģināja uzzināt, vai nākamajā gadā viņiem nāksies daudz raudāt vai smieties un to darīja ar zirņu palīdzību. Secinājām, ka nākamais gads bērniem daudz smieklu dāvās.

Tā kā aiz loga 16.decembrī vēl nebija sniega, tad Sniega māte ierosināja pikoties ar netradicionālām sniega pikām (veidotām no papīra). Vēl viens no uzdevumiem bija sataisīt sniegavīru. Palīgā tika ņemti tualetes papīra ruļļi. Diemžēl līdz konkursa beigām viens no trim sniegavīriem „izkusa”.

Bērni sagaidīja to, ko tik ļoti vēlējās satikt – Salatēti. Salatētis ieradās ar mocīti, jo arī pie viņa Lapzemē sniega esot ļoti, ļoti maz. Pēc rotaļām un spēlēm bērni saņēma dāvanas, kuras nācās pašiem atrast, jo Salatētis, braucot ar mocīti, tās bija kaut kur „nozaudējis”.

Dziesmas un dejas svētkiem sagatavoja skolotāja Rozālija, bet dzjoļus un spēles – skolotājas Ināra un Lilija, Salatēta lomā iejutās skolas darbinieks Ernests un Sniega mātes lomā bija Lāsma.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *